KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11933136
nr 1193 3136
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, torrnål II, 30/75, signerad, -83,24x31,5
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:30:15
11/7 20:57:45